Skocz do zawartości

dReameR

Junior Admin
 • Zawartość

  494
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  32
 • Czas Online

  15d 14h 47m 31s

Ostatnia wygrana dReameR w dniu 16 Lipiec 2020

Użytkownicy przyznają dReameR punkty reputacji!

Reputacja

133 Wyśmienita

7 obserwujących

O dReameR

 • Other groups Donator
  Grafik
  Redaktor Naczelny
 • Tytuł
  Szalony Pisacz
 • Urodziny 08.05.1997

Dodatkowe Informacje

 • Other groups Donator
  Grafik
  Redaktor Naczelny
 • GG
  68368125

Ostatnie wizyty

1165 wyświetleń profilu
 1. dReameR

  Młody ma talent

  Jak dla mnie to tak strasznie średnio.
 2. dReameR

  przyjęte UBT Nadchodzę

  Wielkie Tak. Jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko. Przyda się nowa para rąk do pomocy. Jesteś z nami bardzo długo i nie pamiętam aby były z tobą problemy.
 3. 1. -Co do propozycji przeklinania jestem przeciwny twojemu pomysłowi. Nie jest rzeczą trudną powstrzymać się od przekleństw. A jeśli ktoś przeklnie raz czy dwa też za to bana się nie dostaje przecież. Co innego jest nadużywanie przekleństw. 2.- Druga propozycja jest całkiem ciekawa. Zawsze to może zmotywować graczy do większego spędzania czasu na serwerze. 3.- Tutaj również jestem za dodaniem AntyCheat'a. Wiadomo, że nie wszystko wyłapie ale zdecydowanie pomaga. 4.- Tutaj ta komenda zdecydowanie by się przydała. Nie trzeba by było banować graczy za nadużywanie mikrofonu tylko wystarczyło by danego gracza zmutować. Co do ukrywania się na spec też jestem za. Czasami dany gracz wyłącza swoje wspomagacze widząc osobę będącą dłuższy czas na spect z powodu takiego, że po prostu myśli, że jest obserwowany. Część graczy też wchodzi na forum i widzi po prostu kto posiada admina. Co do komendy votekick jestem przeciwny. Duża część graczy mogłaby wtedy sobie graczy kickować dla tzw "jaj".
 4. W taryfikatorze banów być może nie ma tego wyszczególnionego lecz kwalifikuje się to do " ,,Zakaz używania wszelkiego rodzaju wspomagaczy (w tym celowników do broni AWP/scout, modeli postaci, a także grafiki source). " Jest jasno napisane, że zakazuje się używania wszelkiego rodzaju wspomagaczy. To co znajduje się w nawiasie jest wyszczególnione ale inne wspomagacze też się do tego kwalifikują . Co do bana którego otrzymałeś na 1h był słuszny. Jeśli się nie zgadzałeś z decyzją admina mogłeś od razu wejść na forum i to zgłosić. Nie porusza się tego tematu na serwerze. Tutaj masz nawet punkt zapisany w regulaminie serwera. "Nie podważaj autorytetu admina. Jeśli uważasz, że członek administracji popełnił błąd, bądź zachował się niestosownie - zgłoś to w odpowiednim dziale na forum. Wywoływanie kłótni na serwerze może skutkować banem." A co do całej zaistniałej sytuacji która zaszła o SGS, GS oraz jak napisał arti HPP. SGS jest się w stanie wyuczyć. Lecz jest to bardzo trudne przez co większość graczy która używa tego na serwerach korzysta po prostu z nielegalnych skryptów. W twoim przypadku po oglądnięciu demka dochodzę do wniosku, że twoje ruchy są bardzo nienaturalne. Lecz nie udowodnię ci, że korzystasz ze skryptów czy też nie. Bana na ciebie nie nałożę ze względu na to, że w regulaminie nie było czegoś takiego wyszczególnionego i nawet czytając regulamin serwera przed wejściem na serwer w co wątpię, że zrobiłeś mogłeś być pewien, że jest to dozwolone. Dam ci ostrzeżenie aby nie grać w taki sposób na serwerze. W innym wypadku może zostać to potraktowane jako używanie nielegalnych wspomagaczy. Dodam, że skrypty lub komendy tego typu tak jak napisał arti są niewykrywalne nawet przez AntyCheat'a.
×