Skocz do zawartości

Dominika

Kobieta
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4
 • Czas Online

  20h 5m 11s

Zawartość dodana przez Dominika

 1. Tak jak w temacie, dajemy ss'y naszych wyników ? de_dust20020.bmp
 2. -patrzysz na link wysłany przez ostatnią osobę -Piszesz znam/nie znam -wysyłasz link do innej piosenki ^^ Zaczynamy ?
 3. Lato i tak najlepiej żeby było ponad 30 stopni Kappa B)
 4. Piszemy słowo które kojarzy nam się ze słowem z ostatniego postu ? _____________________________________________________________________________________________ Forum
 5. Dominika

  Wstawiamy swoje zdjęcia !!

  Z tego co widzę więcej jest tutaj pisania niż zdjęć... Trzeba to zmienić ?
 6. Dominika

  Pochwal się statami

  Wielki powrót ? @LEGENDARNY PUSZEK ups xD
 7. Kilka moich grafik (konstruktywna krytyka mile widziana) : Sygnatury: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. Awatary: 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. Inne: 34. 35. 36. 37.
 8. Dominika

  Kto napisze po tobie

  Zawsze wracam B) AS
 9. Dominika 17 Owszem posiadam jakiegoś rodzaju doświadczenie. Kiedyś prowadziłam bloga, udostępniałam tam opowiadania oraz różnego rodzaju ciekawostki ze świata bądź na konkretny temat. Oczywiście na początku zacznę od rozdysponowania pracy pomiędzy mną a `b0t/bl5z4k*_^, aby nie było nieporozumień i poddziału bez opieki. Następnie stopniowo dodawałabym pracę o różnej tematyce, które starałabym się pisać na jak najwyższym poziomie i wzbogacałabym je o oprawę graficzną. W szczególności chciałabym pomóc obecnemu redaktorowi. Jestem osobą wielofunkcyjną, kreatywną, potrafiąca dostosować i dogadać się w praktycznie każdym temacie co jest przydatne na tego typu stanowisku. Jeśli mam do wykonania jakąś pracę staram się ją wykonać na czas i dokładnie, pomimo tego, że czasem jestem leniwa ?. Zawsze dbam o estetykę danego tematu. Zrobienie grafiki do artykułu jak już wcześniej wspomniałam również nie sprawia mi najmniejszego problemu. Prace staram się pisać jak najbardziej przejrzyście i aby nie zanudzić czytelnika chodź wbrew pozorom nie są one krótkie. Absurdy, spotykamy się z nimi na co dzień. Jedne są żenujące a inne po prostu zabawne. Jeżeli myślisz że zakaz palenia papierosów przy przystankach autobusowych jest niesprawiedliwy to czeka Cię zdziwienie. Często absurdy są częścią prawa, czynności które dla nas stają się rutyną w innych krajach mogą być zabronione! Zapraszam na listę 10 absurdalnych praw na świecie: 1. Rosja-zabrania się mycia zębów więcej niż 2 razy dziennie. 2. Singapur- prawo zakazuję życia gumy, nie kupimy jej w żadnym sklepie. 3. Niemcy-poduszka jest uznawana za broń. 4. Szwajcaria-w niedziele nie wolno suszyć prania, kosić trawy i myć samochodu. 5. Szwajcaria-pijani kierowcy mogą zostać rozstrzelani. 6. Denver w stanie Kolorado-prawo zakazuje pożyczać odkurzacza sąsiadom. 7. Nowy Jork-za skok z budynku grozi kara śmierci. 8. Dania-obowiązuje zakaz chodzenia w maskach. 9. Wirginia-zakazuje się łaskotania kobiet. 10. Indiana-wartość liczby Pi 3,1415 została ustawowo zaokrąglona do 4.
 10. Dominika

  X czy Z

  Wakacje Słońce/deszcz
×