Skocz do zawartości
Rekrutacja BLACKLISTED Otwarta! Zachęcamy do składania podań! Czytaj więcej.. ×
DOŁĄCZ Z WŁASNYM SERWEREM! Czytaj więcej.. ×
Zbiórka na reklamę serwerów Czytaj więcej.. ×

gogol

Admin DD2
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
 • Czas Online

  12h 6m 33s

Ostatnia wygrana gogol w dniu 24 Kwiecień

Użytkownicy przyznają gogol punkty reputacji!

Reputacja

5 Neutralna

O gogol

 • Tytuł
  Nowy/a

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Katowice, Liga Światowa w siatkówce mężczyzn Ślub, wesele, po wszystkim siedzenie z przyjaciółmi do rana Wiadomość, że zostanę ojcem
 2. Poleciałbym w podróż samolotem (pod warunkiem, że droga powrotna też na sto procent miałaby się udać).
 3. obcęgi ;> piwko i film akcji / komedia
 4. miłość [...] dużo innych rzeczy [...] kariera
 5. USA łącznie z Alaską i Hawajami - problemem może być to, że nie wsiądę do samolotu, ani nie wejdę na statek. ^^
 6. Piłka nożna, niestety w czasie pandemii, brak mi chęci i motywacji, żeby uprawiać jakiś sport indywidualnie (nie bierzcie ze mnie przykładu).
 7. Poczekałbym do pojutrza XD
 8. Jako fan horrorów najbardziej czekam na dwie premiery: 1. Obecność 3 2. Ciche miejsce 2 Na trzecim miejscu umieściłbym: 3. Sherlock Holmes 3
 9. Motorola E5 Plus - największa zaleta telefonu - bateria przy normalnym użytkowaniu trzyma około tygodnia - to pierwszy smartfon, z którego czasu pracy jestem w pełni usatysfakcjonowany - telefon służy mi do obsługi połączeń / wiadomości / przeglądania poczty i internetu / słuchania muzyki / oglądania filmów / korzystania z kilku aplikacji - użytkuje go od ok. 1,5 roku - nigdy się nie zawiesił, nigdy się nie zawiodłem
 10. O co Wam chodzi z edytowaniem tematu i nieodpowiadaniem przez autora? Przecież na tym właśnie polega dyskusja. XD 2. - na tak - duże ułatwienie, jeśli faktycznie nie ma takiej opcji 3., 6. - na tak - "gagowanie" - bardzo przydatne w walce z osobami spamującymi lub nadużywającymi mikrofonu - świetnie sprawdzająca się alternatywa dla kicków i banów - najlepiej wprowadzić takie funkcje na wszystkie serwery sieci
 11. Ciężko wybrać jedną konkretną. Miałem kilka ulubionych na przestrzeni całego dzieciństwa. Najstarsze jakie pamiętam to Troskliwe Misie i Kapitan Planeta. Później były to: Scooby-Doo, Tom i Jerry, Pradawny Ląd i Kapitan Tsubasa - ostatnio przypadkiem zauważyłem, że lecą powtórki na TVP Sport, więc trochę odświeżyłem sobie temat. ^^ Jak już byłem trochę starszy lubiłem oglądać Beast Wars: Transformers, Dragon Ball i Świat według Ludwiczka.
 12. Myślę, że już najwyższy czas, żeby głos zabrał ktoś z administracji. W wymaganiach na admina znajdują się takie punkty jak: 2. Należy posiadać minimum 15h stażu na serwerze. 3. Należy posiadać grę Counter Strike 1.6 na STEAM. Czy one są nadal respektowane? Czy może należałoby je zmienić? Na tę chwilę jestem zmuszony wstrzymać się od głosu. Edit: Z regulaminu został wykreślony obowiązek posiadania steam. Pozostaje kwestia GT, ale z uwagi na to, że serwer pracuje od niedawna, a także z racji pełnionych wcześniej obowiązków i czasu gry sprzed reaktywacji, jestem na TAK.
 13. Porcja szybkich propozycji: 1) BS Limiter - poniżej 5 CT podłożenie paki na B jest niemożliwe. 2) AFK Responder - info na chacie ogólnym o graczu/graczach, którzy są AFK - ułatwienie dla graczy i adminów (sytuacje, gdy ostatni z graczy jest AFK, a reszta go szuka [bądź nie], to jedne z najbardziej zmarnowanych chwil w życiu). 3) Asysty - pożądany przez wielu dodatek i przyciągający graczy na serwer. Pod warunkiem, że nie wywołuje bugów (np. zmieniania nicków graczy "abc" -> "abc + def"). 4) Anticheat - duża pomoc w walce z plagą cheaterów na serwerach. Głównie, gdy nie ma adminów, ale również w wielu sytuacjach wyręczająca ich od żmudnych obserwacji itp. 5) Włączenie komend /me i /hp.
 14. Mi to osobiście jest obojętne. Niemniej myślę, że rozgrzewka nie będzie nikomu przeszkadzała, a części graczom na pewno przypadnie do gustu. Propozycja jak najbardziej na plus.
 15. Proponuję skrócić czas rundy do 2 minut. 2:30 to zdecydowanie za dużo jak na taki serwer. Chyba, że chodzi o to, że jak padniesz na początku rundy, to masz czas, żeby iść na papierosa, albo do kibelka. 2 minuty w zupełności wystarczą nawet na taktyczną rozgrywkę. Przy okazji trochę zdynamizują grę.
×