Skocz do zawartości

Ćpunek ?

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
 • Czas Online

  11h 14m 53s

Ostatnia wygrana Ćpunek ? w dniu 22 Maj

Użytkownicy przyznają Ćpunek ? punkty reputacji!

Reputacja

7 Neutralna

O Ćpunek ?

 • Tytuł
  Nowy/a
 • Urodziny 17.06.1998

Dodatkowe Informacje

 • Steam
  STEAM_0:1:106588494
 • Miasto zamieszkania
  Sieradz

Ostatnie wizyty

106 wyświetleń profilu
 1. Nick: Ćpunek ? Imię: Sebastian Wiek: 22 Kontakt: Forum/Steam Doświadczenie (w skali od 1 do 10): 8/9 Staż: Jeżeli chodzi o samego Counter-Strike 1.6 przygodę zacząłem w w 2011 roku z małymi przerwami gram w tą wspaniałą grę ,aż do tej pory. W między czasie posiadałem 2 swoje serwery ,a potem otworzyłem ze znajomym własną sieć serwerów jednak z powodu braku czasu zmuszeni byliśmy ją zamknąć.Jeżeli chodzi o sieć serwerów h2k.pl jestem już z wami praktycznie 2 miesiące i mam nadzieję ,że tak przygoda potrwa jak najdłużej. Coś o sobie: Sebastian 22 lata interesuje się sportem konkretnie siłowania oraz siatkówka. Pracuje jako lakiernik samochodowy. Opis swoich umiejętności i doświadczenie związane z rangą Blacklisted: Miałem zaszczyt posiadać tą rangę na innych sieciach serwerów. Mogę oczywiście w ramach sprawdzenia moich umiejętności rozpisać jakieś demko oraz sprawdzić screenshoty.
 2. Serwer:DD2/Cod Czas od kiedy do kiedy wyciąć (10-15 sekund): 0:25- 0:38 Link do YT: Serwer:Cod/DD2 Czas od kiedy do kiedy wyciąć (10-15 sekund):0:25- 0:35 Link do YT: Serwer:Cod/DD2 Czas od kiedy do kiedy wyciąć (10-15 sekund) 0:12-0:25 Link do YT: Serwer:Cod/DD2 Czas od kiedy do kiedy wyciąć (10-15 sekund): 0:48-0:58 Link do YT: Serwer:Cod/DD2 Czas od kiedy do kiedy wyciąć (10-15 sekund):0:38-0:53 Link do YT: Serwer:Cod/DD2 Czas od kiedy do kiedy wyciąć (10-15 sekund): 0:33-0:47 Link do YT: Serwer:DD2/Cod Czas od kiedy do kiedy wyciąć (10-15 sekund):0:16-0:30 Link do YT:
 3. Witam Dzisiaj miałem przyjemność pograć trochę naszym serwerze Cod Mod i wpadłem na kilka pomysłów odnośnie ulepszenia serwera: 1.Dodanie spadochronów na serwer. 2.Utworzenie rankingu top 15 lvl na serwerze 3.Utworzenie rankingu top 15 liczby monet. 4.Dodanie questów na serwer ,aby początkowi gracze dzięki ich wykonywaniu podskoczyli troszkę z ilością monet oraz lvl. Pozdrawiam Ćpunek ?
 4. Pewnie lepiej nic nie wnosić i niech serwer stoi pusty... Jeżeli serwer i tak przez brak graczy w tym momencie nie przynosi zysków to myślę ,że jeden konkurs ,który może zachęcić graczy oczywiście nie mówię ,że tak będzie nie pociągnie zbyt dużych kosztów na właścicielu tego otóż serwera. Ponadto podczas wyszukiwania przez zwykłego gracza serwera o tematyce only dd2 przykuję uwagę informacja ,że odbywa się tam jakiś konkurs i jest szansa ,że w przyszłym miesiącu zdobędzie tego darmowego vipa ,a co za tym idzie nie wyklucza to ,że w przyszłym miesiącu sam z siebie wykupi tą usługę w celu ułatwienia gry. Na innych sieciach serwerów na ,których grałem wcześniej usługę vip można ,było uzyskać po przez oddanie 5 głosów na dany serwer na okres 3 dni. Drugą sprawą wytłumacz mi jak mam zachęcać graczy do brania udziału w takim konkursie ? Oczywiste jest to ,że w nazwie serwera pojawi się taka informacja to już zmieni to nastawienie osoby szukającej serwera ,bo tutaj może coś zdobyć za samą grę. Moja skromna opinia nie dając nic dla gracza sami go nie zdobędziemy ,a tym bardziej utrzymamy.
 5. Witam Wpadłem na pomysł zorganizowania konkursu na Top 3 Konkurs oczywiście polegał ,by na nagrodzeniu trzech najlepiej strzelających graczy na serwerze. Nagrodą za zajęcie miejsca na podium ,byłby vip na okres przykładowo: 1.Vip na 30 dni 2.Vip na 15 dni 3.Vip na okres 7 dni. Konkurs miałby za zadanie ściągniecie większej ilość graczy na serwer ponieważ jak można zauważyć frekwencja nie jest zbyt kolorowa. Pozdrawiam Ćpunek?
 6. Witam Wpadłem na pomysł w jak zachęcić naszych graczy do większej aktywności na forum. Chciałbym dziś zaproponować wam założenie nowego działu do każdego z naszych serwerów o nazwie Roundsound. W dziale tym nasi gracze mogli ,by proponować roundsound'y ,które chcieli ,by usłyszeć na danym serwerze. W jaki sposób to widzę: 1.Otwieramy Post ,który otwarty jest od przykładowo 1-23 Kwietnia 2.W tym przedziale czasowy ,każdy stosując przykładowy wymyślony prze ze mnie wzór: (Można również ustalić maksymalna liczbę utworów proponowaną przez danego użytkownika forum) 1.Nazwa utworu: 2.Link do utworu: 3.Czas roundsound: 4.Minuty wycięcia utworu: 5.Link do pobrania utworu: 3.Od dnia 24-27 otwieramy ankietę w ,której każdy będzie mógł zagłosować na utwór ,który przypadł mu do gustu. 4.Pozostały czas czyli przykładowo od 28-31 jest na przygotowanie utworów ,które z dniem 1 Maja zostają wrzucone na serwer. 5.Oczywiste jest to ,że w poście będzie trzeba też uwzględnić : 1.Maksymalny czas trwania utworu 2.Minimalny czas trwania utworu 3.Czy utwór może zawierać wulgaryzmy ,ale to już zostawiam do ustalenia między właścicielami serwerów. Tak wiem: Dużo z tym roboty Właściciele serwerów mają inne ważniejsze sprawy. Dlatego wychodzę też z inicjatywa utworzenia rangi pod nazwą RoundSounder/Music Ranga ta była ,by odpowiedzialna za utworzenie co miesiąc nowego postu. Utworzenie ankiety ,która umożliwi wybranie 5/10/15 utworów wszystko zależy od właściciela danego serwera. Przygotowanie paczki ,którą właściciel wrzuci sobie na serwer. Myślę ,że takie coś fajnie wpłynie na aktywność na forum oraz pozwoli graczom na usłyszenie swojego utworu na serwerze w ,końcu to oni są dla nas najważniejsi. Zapraszam do dyskusji Pozdrawiam Ćpunek ?
 7. Witam Przeglądając forum natrafiłem na błąd/może moje nie doinformowanie. Chodzi mi tutaj o grupę steam ,która widnieje na forum. Nazwa grupy to Cs-Arena.eu a nasza sieć nazywa się H2K.PL Tak więc pasowało ,by zmienić albo nazwę grupy na steam ,lub zrobić nową ewentualnie usunąć całkowicie informację o takiej grupie.
 8. Ćpunek ?

  odrzucone ts3

  Jak dla mnie Team-Speak na tej sieci przydał ,by się jak najbardziej Jeśli mógłbyś jeszcze dokupić domenę i zamiast ip: zrobić nazwę sieci było ,by genialnie Jestem na Tak
 9. Witam Przychodzę dziś propozycją podpięcia pod każdy dział serwera postu z możliwością głosowania na nasz serwer na stronie cssetti. Wiem ,że taka możliwość jest na samej górze forum jednak według mnie jest to zbyt mało widoczne. Temat z głosowaniem zostawił ,bym otwarty ,żeby każdy po zagłosowaniu mógł nabić sobie ten post z liczbą ,aktualnych głosów jakie są oddane na serwer. Pewnie zapytacie co tym osiągniemy itp. Dzięki oddanym głosom nasze serwery skoczą w rankingu strony reklamującej i dzięki temu przyciągnie on większa liczbę graczy. Pozdrawiam Ćpunek ?
 10. Twój nick: Ćpunek ? Serwer:Only dd2 Data:5.04.2020 22:01 Nick podejrzanego: Lekarz oD badania pochwy STEAM_ID / IP podejrzanego: 193.176.87.207:27005 Link do dema(zippyshare):https://www33.zippyshare.com/v/mA99g3WM/file.html Gracz został już zbanowany
 11. Witam Mam na imię Sebastian mam 21 lat i podczas tej całej kwarantanny powróciłem trochę do tematu Counter-Stirke 1.6. Mam nadzieję ,że miło spędzimy czas na serwerach jak i forum. Pozdrawiam serdecznie Ćpunek ?
 12. Witam W tym poradniku chciałbym zaprezentować jak dodać zdjęcie do naszego postu na forum Jeżeli chcemy dodać zdjęcie do postu na forum ,który aktualnie piszemy musimy wrzucić je na serwer internetowym przykładowe serwery internetowe do załadowania zdjęć znajdziesz na samym dole poradnika. Jeżeli zdecydujemy się już na jakiś serwer internetowy na ,który umieścimy nasze zdjęcie w moim przypadku będzie to : Zapodaj.net Wybieramy typ ,który nas interesuje w moim przypadku będzie to Forum: W wyżej pokazanym menu wybieramy zdjęcie ,które chcemy wrzucić na forum maksymalnie możemy wstawić 5 zdjęć naraz. Następnie wybieramy rozmiar ,który nas interesuję i klikamy załaduj. Po załadowaniu naszego zdjęcia wyskoczy nam okienko Z ,którego kopiujemy "BBCode" i wklejamy w nasz post . Serwery na ,które możemy dodawać zdjęcia to : 1.Zapodaj.Net 2.ifotos.pl 3.imgbb.com 4.iv.pl 5.tinypic.pl Pozdrawiam Ćpunek ?
 13. Witam W tym poradniku chciałbym zaprezentować jak odtworzyć nagrane demko: 1.Tak więc pobieramy demko ,które nas interesuje 2.Demko wrzucamy do folderu cstrike lub cstrike_polish 3. Gdy dodamy demko do folderu z grą opalamy konsole za pomocą [~} i wpisujemy w nią komendę "viewdemo nazwa naszego demka" 4. Po wpisaniu w konsolę wyżej wymienionej komendy odpali nam się demko jednak po naciśnięciu klawisza [Esc] pojawi nam się konsola w ,której możemy nasze demko pauzować przewijać itp. Opis funkcji konsoli : 1.Menu wyboru demek 2.Otwiera lub zamyka menu wybierania demek ,które posiadamy w folderze z grą 3.Przewiniecie demka do początku 4.Zmniejszenie prędkości odtwarzania demka 5.Przewinięcie demka o 10 sekund do tyłu 6.Zatrzymanie demka 7.Otworzenie demka 8.Przewinięcie demka o 10 sekund do przodu 9.Zwiększa szybkość odtwarzania demka 10.Przewija demko do końca 11. Wyświetla czas trwania demka. 12.Pokazuje szybkość odtwarzania demka 13.Pokazuje status demka 14.Zamykanie naszego demka. Pozdrawiam Ćpunek ?
 14. Witam W tym poradniku za prezentuje wam jak nagrać demko: Tak więc zaczynamy: 1. Opalamy Counter-Strike 1.6 2.Wchodzimy na serwer na ,którym chcemy nagrać nasze demko. 3.Opalamy konsole za pomocą przycisku [~] 4.W konsole wpisujemy komendę "record" oraz nazwę naszego demka przykładowo "record Ćpunek ?" 5. Aby zakończyć nagrywanie naszego Demka ponownie odpalamy kosole za pomocą przycisku [~] i wpisujemy komendę "Stop" 6. Demko automatycznie zostanie zapisane. Pozdrawiam Ćpunek ? ;)
×