Skocz do zawartości
Rekrutacja BLACKLISTED Otwarta! Zachęcamy do składania podań! Czytaj więcej.. ×
DOŁĄCZ Z WŁASNYM SERWEREM! Czytaj więcej.. ×
Zbiórka na reklamę serwerów Czytaj więcej.. ×

~As~

Sakata Gintoki
 • Zawartość

  425
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  24
 • Czas Online

  22d 16h 47m 38s

Ostatnia wygrana ~As~ w dniu 18 Maj

Użytkownicy przyznają ~As~ punkty reputacji!

Reputacja

133 Wyśmienita

11 obserwujących

O ~As~

 • Tytuł
  Szalony Pisacz
 • Urodziny 13.03.1996

Dodatkowe Informacje

 • GG
  47078520

Ostatnie wizyty

1750 wyświetleń profilu
 1. ~As~

  zlecenie wykonane Sygnatura

  Dziękuję! Izaya Orihara jeśli mnie wzrok nie myli
 2. ~As~

  zamknięty Pytanie Dnia [#100]

  Straciłem miłość, kariery jeszcze nie robiłem. Wiem co to miłość, nie wiem co to kariera. Zdecydowanie wolę miłość
 3. ~As~

  zamknięty Pytanie

  Witaj Sheakerspear! Administracja jest świadoma zaistniałego problemu i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Niestety, z powodu kilku prac technicznych i projektów jednocześnie, naprawa tegoż problemu może się przedłużyć. Nie mniej jednak dziękujemy za zgłoszenie i życzymy miłej rozgrywki na naszych serwerach.
 4. ~As~

  zamknięty Pytanie Dnia [#98]

  Mam taki rytuał codzienny, że od rana do południa słucham mixów amv z Anime na YouTube, natomiast na noc coś z Nightcore i jest to przeważnie to. Do grania również używam gotowych playlist z muzyką, trwają przeważnie około 2h każda, więc starcza w zupełności. Piosenką, której słucham każdego dnia jest z pewnością utwór Sabatonu 40:1. Potrafię odpalić go nawet podczas zmywania naczyń, więc zdecydowanie towarzyszy mi każdego dnia.
 5. Rodzaj pracy: Sygnatura Rozmiar: 500x200 Tematyka: Anime Kolorystyka: Jaskrawa Napisy: To samo co na obecnej sygnaturce Inne: Brak
 6. ~As~

  Bug

  Generalnie bug ten pojawia się również w przypadku, gdy np. Wampir (posiadający ciche kroki) dostanie perk umożliwiający ciche kroki i się go pozbędzie, jednak z tego co mi się wydaje w nowej rundzie wraca wszystko do normy. Czy zakupionym perkiem był taki, który dodaje możliwość cichych kroków? Czy dowolny inny perk i przez to Policjant traci ciche kroki?
 7. @ SDUREX Mogłeś zbindować sobie nie tyle moc perku/klasy, co przycisk defuse I byś przegrał najwyżej 1 rundę a nie całych 10 Użycie defuse (i wszystkiego, co używasz w Cs 1.6 pod przyciskiem E naturalnie) to bind "e" "+use" Póki co polecam zmienić sobie za pomocą konsoli bind "e" "+use" na bind "INNY PRZYCISK" "+use" Piszę "póki co", ponieważ nie wiem, czy łatwiej jest byś sobie sam przebindował jeden klawisz, czy by @ Lucas zmieniał używanie mocy postaci na inny klawisz. Jeśli (Lucas) zechce coś zmieniać, to otworzy ten temat i zamieści tu stosowną wiadomość a na chwilę obecną zamykam, gdyż problem rozwiązałem (oczywiście tymczasowo, mam tego świadomość)
 8. ~As~

  zamknięty Plebiscyt - Kwiecień

  1. Najlepszy członek Administracji (Właściciel, Prawa ręka właściciela/Sakata Gintoki, HeadAdmin/Zły Glina, Junior Admin, Moderator): @ Lucas 2. Najlepszy Blacklisted: @ Kuba. 3. Najlepszy Redaktor: @ Atos 4. Najlepszy Grafik: @ Atos 5. Najlepszy Admin Serwera: @ Tomi 6. Najbardziej zaskakujący użytkownik: @ Lucas 7. Najbardziej zaangażowana osoba: @ Atos 8. Najbardziej denerwująca osoba: @ Arabek -> Za ten cały hejt na Anime 9. Najbardziej opanowana osoba: @ Tiger-Swat 10. Najbardziej wpływowa osoba: @ Tiger-Swat 11. Najzabawniejszy użytkownik: @ Kuba. 12. Najbardziej kreatywna osoba: @ Atos 13. Najbardziej popularna osoba: @ Tomi 14. Najmniej doceniana osoba: @ artiuczysie 15. Najbardziej wredna osoba: @ Arabek 16. Najbardziej lubiana osoba: @ Atos 17. Najładniejsza dziewczyna: @ Sonia 18. Najlepsza Sygnatura: @ fAntaro_ 19. Mistrz ciętej riposty: @ Lucas 20. Największy spamer: @ Kuba. 21. Największy leniuch: @ Tiger-Swat 22. Forumowy maniak: @ Tiger-Swat 23. Największy flirciarz: @ Arabek 24. Największy no-life: @ Tiger-Swat 25. Najlepszy awatar: @ Sonia 26.Największy toxic: @ Arabek 27. Cheater miesiąca: @ fAntaro_ 28. Maniak Anime: @ Atos 29. Maruda forum: @ Arabek 30. Postrach sieci: Rachunki za prąd (-) 31. DJ Miesiąca: @ Kaca
 9. ~As~

  przyjęte Admin dd2.

  Krystian ma sporo racji w tym co napisał i nie trudno się z Nim nie zgodzić. Oczywiście rozumiem również Twoje stanowisko, praktyczność nadania flagi wynikająca z możliwości banowania bezpośrednio na serwerze zamiast poprzez stronę jako Blacklisted jest uzasadniona, ponieważ generalnie i tak banujesz cheaterów i tak, kwestia taka, że na serwerze z flagą byłoby to wygodniejsze. Pozostałe aspekty są każdemu znane - jesteś kompetentnym Adminem jak i członkiem Blacklisted, chciałbym byś w najbliższym czasie nadgonił czas na forum i na serwerach, by uniknąć niechcianych podejrzeń o pisanie podań czysto pod rangi. Jeśli ranga Admin DD2 nie przeszkodzi Ci w pełnieniu pozostałych obowiązków wobec Sieci jak i tych codziennych jakie masz w życiu prywatnym, to nie mam nic przeciwko przyjęciu Cię na Admina. Jestem na Tak.
 10. ~As~

  zamknięty Pytanie Dnia [#86]

  Moim ulubionym serialem jest Dr House, ponieważ uwielbiam grę aktorską Hugha Laurie'go. Każdy odcinek wydaje się być schematyczny, czyli na początku House dogryza komuś z ekipy, dostają przypadek, pierwsze 2-4 próby leczenia okazują się być dobre, ale jednak nie do końca, gdy życie pacjenta wisi na włosku.. Gregory wymyśla cudowny sposób rozwiązania problemu, smaczek na końcu każdego odcinka w postaci krótkiej sceny dającej do myślenia, dialog, jakiś przedsmak kolejnych przyszłych wydarzeń. Ten schemat przełamują niektóre odcinki, które urozmaicają serię. Całość złożona jest z 8 sezonów, które ostatnio obejrzałem ponownie zaledwie 6 raz. Z częstotliwością oglądania Dr House wygrywa u mnie jedynie oglądanie Anime.
×