Skocz do zawartości

Lucas

Head Admin
 • Zawartość

  96
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Lucas w dniu 24 Maj 2020

Użytkownicy przyznają Lucas punkty reputacji!

Reputacja

45 Dobra

6 obserwujących

O Lucas

 • Tytuł
  Legenda

Dodatkowe Informacje

 • Miasto zamieszkania
  Wieś

Ostatnie wizyty

477 wyświetleń profilu
 1. Co do 1 i 2 problemu to jest to stary bug nie wpływający bardzo negatywnie na rozgrywkę. Być może jest rozwiązanie jednak zajęło by to trochę czasu. Jeżeli wiesz jak to zrobić to zapraszam na PW lub jeśli nie to możesz takiego problemu poszukać na amxx.pl gdzie ktoś rozwiązał ten bug. Co do 3 to nie rozumiem w czym jest problem przecież pakę plantuje się na BS. 4 zagadnienie wyjaśnił NoChybaTy.
 2. Lucas

  Problemik

  Dalej tak się dzieje?
 3. Pomyślę nad tą propozycją i dam znać w najbliższym czasie bo trochę będzie trzeba pogrzebać.
 4. Ghost zostaję tak jak jest. Co do Plemnika to nie wydaje mi się, że to aż tak bardzo przeszkadza - osoba posiadająca go ma 90hp i jest jedno-strzałowcem dlatego narazie niech zostanie tak jak jest. Bardzo bym prosił, że jeżeli jakiś temat dotyczy konkretnej propozycji tak jak w tym przypadku Ghosta i Plemnika to starajmy się odnosić tylko do tego. Proszę zakładać nowe tematy wtedy gdy komuś się przypomni, że np Obstrukcja ma cichobiegi lub jest problem z pingiem. A jak w końcu z tym pingiem jest już ok?
 5. Co do propozycji: 1. Nie można tego dodać bo gryzie się to z umiejętnościami. Co do spadochronu w klasie Rambo to jest to celowe. 2. Ranking leveli istnieje praktycznie od początku tego serwera pod komendą /top10 - NoChybaTy nie mów, że nie wiedziałeś :D. Ogólnie żeby sprawdzić jakie komendy są na serwerze wystarczy wpisać /pomoc 3. Nie wiem po co komu wiedzieć kto ile ma monet? A jeśli miałbym to dodać to jedynie z gotowca bo pewnie będzie trzeba na to trochę czasu poświęcić, żeby to samemu zrobić. 4. Questy już kiedyś były jakiś czas testowane i nie sprawdziły się.
 6. Cześć! Właśnie tak myślałem, że już gdzieś Cię widziałem
 7. Lucas

  zamknięty LeiTo

  Siema. Pamiętam Cię z CSerwer
 8. Lucas

  COD 201LV NIEWIDZIALNI

  Może masz grafikę software ustawioną?
 9. 1. Jeżeli kiedyś serwer będzie posiadał około 30 slotów i będzie pełny to można rozważyć wtedy tą propozycję a na tą chwilę nie ma sensu tego wgrywać. 2. Nie dodawałbym tego do zwykłego serwera. Takie coś to 4FuN. 3. To też odpada. Nie jest to potrzebne gdyż Vip to mały koszt. 4. Nad tym można pomyśleć i chyba takie coś wprowadzimy jeżeli chodzi o darmowego Vipa na serwerze. Można dać na 1 dzień żeby każdy mógł przetestować a może też będzie się udzielał tez na forum. 5. Jeżeli wiesz, że istnieje taki plugin to podeślij go na PW i się mu przyjrzę.
 10. Wydaję mi się, że jest to zbędne. Nie wiem czy ten plugin jest bezpieczny.
×