Skocz do zawartości
Rekrutacja BLACKLISTED Otwarta! Zachęcamy do składania podań! Czytaj więcej.. ×
DOŁĄCZ Z WŁASNYM SERWEREM! Czytaj więcej.. ×
Zbiórka na reklamę serwerów Czytaj więcej.. ×
Ćpunek ?

[Propozycja] Konkurs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wpadłem na pomysł zorganizowania konkursu na Top 3

Konkurs oczywiście polegał ,by na nagrodzeniu trzech najlepiej strzelających graczy na serwerze.

Nagrodą za zajęcie miejsca na podium ,byłby vip na okres przykładowo:

1.Vip na 30 dni 

2.Vip na 15 dni 

3.Vip na okres 7 dni.

Konkurs miałby za zadanie ściągniecie większej ilość graczy na serwer ponieważ jak można zauważyć frekwencja nie jest zbyt kolorowa.

Pozdrawiam Ćpunek? 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Ćpunek ? napisał:

Witam

Wpadłem na pomysł zorganizowania konkursu na Top 3

Konkurs oczywiście polegał ,by na nagrodzeniu trzech najlepiej strzelających graczy na serwerze.

Nagrodą za zajęcie miejsca na podium ,byłby vip na okres przykładowo:

1.Vip na 30 dni 

2.Vip na 15 dni 

3.Vip na okres 7 dni.

Konkurs miałby za zadanie ściągniecie większej ilość graczy na serwer ponieważ jak można zauważyć frekwencja nie jest zbyt kolorowa.

Pozdrawiam Ćpunek? 😉

Rozumiem że  uw konkurs  sponsorujesz  i będziesz się zajmować promocją i zachęcaniem graczy do brania udziału ?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, LeiTo napisał:

Rozumiem że  uw konkurs  sponsorujesz  i będziesz się zajmować promocją i zachęcaniem graczy do brania udziału ?? 

Pewnie lepiej nic nie wnosić i niech serwer stoi pusty...

Jeżeli serwer i tak przez brak graczy w tym momencie nie przynosi zysków to myślę ,że jeden konkurs ,który może zachęcić graczy oczywiście nie mówię ,że tak będzie nie pociągnie zbyt dużych kosztów na właścicielu tego otóż serwera. Ponadto podczas wyszukiwania przez zwykłego gracza serwera o tematyce only dd2 przykuję uwagę informacja ,że odbywa się tam jakiś konkurs i jest szansa ,że w przyszłym miesiącu zdobędzie tego darmowego vipa ,a co za tym idzie nie wyklucza to ,że w przyszłym miesiącu sam z siebie wykupi tą usługę w celu ułatwienia gry. Na innych sieciach serwerów na ,których grałem wcześniej usługę vip można ,było uzyskać po przez oddanie 5 głosów na dany serwer na okres 3 dni. 

Drugą sprawą wytłumacz mi jak mam zachęcać graczy do brania udziału w takim konkursie ? Oczywiste jest to ,że w nazwie serwera pojawi się taka informacja to już zmieni to nastawienie osoby szukającej serwera ,bo tutaj może coś zdobyć za samą grę. 

Moja skromna opinia nie dając nic dla gracza sami go nie zdobędziemy ,a tym bardziej utrzymamy.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi