Skocz do zawartości
Rekrutacja BLACKLISTED Otwarta! Zachęcamy do składania podań! Czytaj więcej.. ×
DOŁĄCZ Z WŁASNYM SERWEREM! Czytaj więcej.. ×
Zbiórka na reklamę serwerów Czytaj więcej.. ×
Ćpunek ?

odrzucone [Podanie] Ćpunek ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ćpunek ?
Imię: Sebastian
Kontakt: Forum/Steam 
Doświadczenie (w skali od 1 do 10): 8/9
Staż: Jeżeli chodzi o samego Counter-Strike 1.6 przygodę zacząłem w w 2011 roku z małymi przerwami gram w tą wspaniałą grę ,aż do tej pory. W między czasie posiadałem 2 swoje serwery ,a potem otworzyłem ze znajomym własną sieć serwerów jednak z powodu braku czasu zmuszeni byliśmy ją zamknąć.Jeżeli chodzi o sieć serwerów h2k.pl jestem już z wami praktycznie 2 miesiące i mam nadzieję ,że tak przygoda potrwa jak najdłużej.
Coś o sobie: Sebastian 22 lata interesuje się sportem konkretnie siłowania oraz siatkówka. Pracuje jako lakiernik samochodowy. 
Opis swoich umiejętności i doświadczenie związane z rangą Blacklisted: Miałem zaszczyt posiadać tą rangę na innych sieciach serwerów. Mogę oczywiście w ramach sprawdzenia moich umiejętności rozpisać jakieś demko oraz sprawdzić screenshoty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spełniasz z wymagań tylko ilości postów lecz to można nadrobić. 

Podanie napisane w miarę konkretnie oprócz tego wykazujesz się dość dużą aktywnością i bierzesz czynny udział w życiu sieci. 

Dam ci szansę i jestem na Tak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja podanie odrzucam. Byłeś Adminem tutaj, nie popisałeś się. Admin dodany, składka nie zapłacona, zero odzewu. Nie mogłeś nawet napisać głupiego rezygnuje i tyle.. Tak się nie robi... Co z tego że jesteś z nami praktycznie dwa miesiące? Pojawiles się, byłeś Adminem, poszedłeś sobie bez żadnej informacji teraz nagle pojawiasz się znowu i chcesz BL? Skąd ja mam wiedzieć że znowu sobie nie pójdziesz bez info, nie mam pewności czy znowu mnie zawiedziesz czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.