Skocz do zawartości
Rekrutacja BLACKLISTED Otwarta! Zachęcamy do składania podań! Czytaj więcej.. ×
DOŁĄCZ Z WŁASNYM SERWEREM! Czytaj więcej.. ×
Zbiórka na reklamę serwerów Czytaj więcej.. ×

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick na serwerze: Bayosz
Znajomość AMXX (w skali 1-10): 3
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie
Staż na serwerze: Only 1.6
Twój SteamID: Niestety non-steam
Możliwość płacenia składek: Zależy jakie kwoty.
Kontakt: FB,Forum,Discord
Dlaczego chcesz zostać adminem?: Chcę zostać adminem ponieważ, przykro mi to mówić. Ale przez ostatnie dni na serwerze H2K.PL only de_dust2. Nie da się grać

przez aktywność cheaterów... Sam jestem w top15(11) ale przez zaistniałą sytuację ciężko jest się wbić wyżej. Na serwerze jestem codziennie, liczę że mój post zostanie pozytywnie rozpatrzony. Oczywiście gdy zostanę postaram się bardziej ogarnąć AMXX.                                                                                                      Pozdrawiam Bayosz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spełniasz wymagań jestem na NIE 

Wiek -,+

AMXX -

Doświatczenie -

Staż z na serwerze  -,+

Składki -,+

Przyznaję nie było ostatnio admina na serwerze ale teraz mogę spokojnie powiedzieć że serwer będzie dopilnowany . Co do ciebie poczekaj jeszcze chwilę z podaniem daj się poznać bierz udział większy w funkcjonowaniu forum (udzielaj się aktywność ) i spróbuj za jakiś czas tyle ode mnie powodzenia .

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak

Na początek wystarczy ci jakiś poradnik z neta, w razie problemów idziesz na forum do kogoś "wyżej"

- Brak linka do GT

Admini są potrzebni wiem z doświadczenia ostatnich dni gdzie gracze pojedynkują sie na haxach co jest odpychające innych graczy

Składki nie są wysokie wiec dasz rade

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na forum ostatnio byłeś 7 czerwca czyli dzień po założeniu tematu. Czasu na serwerze przegranego masz mało a twoje GT jest strasznie dziurawe i ostatnio na serwerze byłeś 6 dni temu. 

Przykro mi ale odrzucam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odrzucone.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.