Skocz do zawartości
Rekrutacja BLACKLISTED Otwarta! Zachęcamy do składania podań! Czytaj więcej.. ×
DOŁĄCZ Z WŁASNYM SERWEREM! Czytaj więcej.. ×
Zbiórka na reklamę serwerów Czytaj więcej.. ×

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick na serwerze : Vibes

Steam ID: 76561198416136477

Admin: Atos

Data i godzina: 05.04.2020  16:30:16

Serwer: COD 201

Link : https://www37.zippyshare.com/v/Oy7i7ap2/file.html

Od Tomi,

Brak UB Ban przedawniony masz na wstawienie ssów 24h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do86gxg.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mi się wydaje, że był kiedyś taki zapis robiony, że gracz ma jakiś limit czasowy na wrzucenie screenów. Przeszukałem forum i nie ma obecnie takowego zapisu (nie znaczy to, że nie powinno go być.) Uznaje to za niedopatrzenie ze strony Administracji. W niedługim czasie zostanie sporządzony stosowny zapis, informujący o tym, po jakim czasie odwołanie od bana przez gracza będzie uważane za przedawnione. Na chwilę obecną nie ma takiego limitu. 

Jest dla nas zrozumiałe, że takowy limit powinien istnieć, jak dla mnie screeny powinny być wrzucane zaraz po banie, jednak różne są sytuacje. Awaria bądź niespodziewana sytuacja nie powinna być czynnikiem, który przekreśla szanse uczciwego gracza na uzyskanie UB, dlatego też poza wprowadzeniem limitu czasowego będzie również możliwość ubiegania się o UB po przekroczeniu czasu w formie wyjaśnienia zaistniałej sytuacji utrudniającej zgłoszenia się ze screenami. 

Ode mnie to tyle, wracam do pisania zadań, bo jak się okazuje właśnie - przekroczyliśmy termin oddania pracy a mimo to, mamy szansę składać je nadal 😛 

PS: Screeny czyste, możesz wracać do gry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.